Super školní výlet ve Western parku Boskovice

pondělí 2. února 2009 ·

Jedinečný zábavný program v autentickém prostředí Divokého západu!
Zábava pro děti, pohoda pro učitele!
Školní výlet a pomoc kamarádům, kteří ji potřebují, aby se s vámi mohli učit.

Tvořte a podporujte s námi!

Každý žák, který přiveze na výlet umělecké dílo, např. kresbu, plastiku s tematikou Divokého západu, tak přispěje ze vstupného 10,- Kč s DPH, které pošleme na projekt asistenčních služeb pro handicapované školáky pod záštitou Konta BARIÉRY. Vybraná díla budou vystavena ve Western parku Boskovice. Na našich webových stránkách www.westernove-mestecko.cz bude poté napsáno, kolik z vás pomohlo.
Stojí to za to!

Nabídka výletů:

 • Program – 180,- Kč
  Navíc malá pozornost pro všechny kantory i děti.
 • Program s obědem - 250,- Kč
  Při zakoupení tohoto balíčku získáte při příjezdu také navíc hodnotný bonus.
 • Dvoudenní výlet – Western a Macocha – 710,- Kč
  1. den – ubytování na Chatě Macocha, vláček, Punkevní jeskyně, lanovka, propast Macocha, večeře a snídaně na Chatě Macocha.
  2. den – program s obědem ve Western parku Boskovice. Rezervace tohoto výletu pouze na tel. 607931282.
Program se dvěma divadelními představeními. Od 10 do 15 hodin - 180,- Kč/dítě, kantor na každých 15 dětí vstup zdarma. Výlety pro školy jsou 11. 5. - 26. 6. 2009.
09.00-09.30 Příjezd na parkoviště 10.00-11.00 Poklad Apačů – show na koních 13.00-13.30 Show na Main Street 11.00-14.00 Atrakce a volná zábava (atrakce nejsou zahrnuty v ceně), oběd. 14.00-15.00 Divadelní představení Vinnetou v Divadle v aréně
Rezervujte si svůj výlet už dnes!
www.westernove-mestecko.cz

infoline 737000000
PR článek

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.