MŠMT: Ptejte se ministra Lišky v online evropském chatu

čtvrtek 19. února 2009 ·

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Ondřej Liška zodpoví vaše dotazy v online evropském chatu ve čtvrtek 19. února 2009 v 10 hodin. Své dotazy na témata týkající se školství nebo Evropského roku kreativity a inovace můžete pokládat již několik hodin předem. Po skončení chatu se objeví nejzajímavější dotazy i odpovědi z obou jazykových verzí chatu v Aktualitách na úvodní stránce www.eu2009.cz. Chat proběhne ve dvou jazycích – v češtině mohou dotazy pokládat domácí, v angličtině pak zahraniční čtenáři. České a anglické dotazy se zobrazují pouze v příslušné jazykové verzi chatu. Pokud tedy chcete sledovat všechny dotazy, které ministr zodpoví, otevřete si obě jazykové verze.

MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.