MŠMT: Nabídka diářů na školní rok 2009/10 pro studenty středních škol

středa 7. ledna 2009 ·

Evropská komise nabízí středním školám ve všech členských státech EU možnost objednat zdarma pro studenty 2. ročníků školní diář.

Evropská komise ve spolupráci s Generation Europe Foundation nabízí středním školám ve všech členských státech EU možnost objednat zdarma pro studenty 2. ročníků školní diář pro rok 2009/10. Diář obsahuje řadu užitečných informací o EU a aktuálním dění a přispívá k výchově mladých zodpovědných občanů. Diáře lze objednat on-line na adrese www.europadiary.eu, popř. lze využít níže uvedené objednávky. Objednávky jsou přijímány do 30. ledna 2009 a diáře budou distribuovány do vyčerpání zásob. 

Bližší informace Bližší informace (193kB PDF)
Žádost Žádost (302kB PDF)MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.