CALIBRATE Evaluation Day

pátek 12. října 2007 ·

V rámci odborného doprovodného programu ICT INVEX FÓRUM 2007 vystoupí 25. října v hlavním sále s programem pro ředitele škol Petr Chaluš a Silvie Pýchová z Domu zahraničních služeb MŠMT s přednáškou a výzvou k zapojení se do evropské aktivity eTwinning a s informací o evropském projektu CALIBRATE.

V předsálí kongresového centra budou mít účastníci na stánku DZS možnost vyzkoušet si nástroje vyvíjené na evropské úrovni a poskytnout k tomu zpětnou vazbu prostřednictvím portálu projektu CALIBRATE. V průběhu celého ICT INVEX FÓRA 2007 proběhne tedy současně CALIBRATE Evaluation Day.

Bližší informace o projektu získáte na přednášce a v materiálech, které obdržíte na stánku NAEP. Účastníci, kteří otestují portál, obdrží malou pozornost.

http://etwinning.net
http://etwinning.cz
http://calibrate.eun.org

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.