Zdena Rosecká: Tvořivá škola I. - České činnostní učení

čtvrtek 13. července 2006 ·

Článek poskytuje pomoc při vytváření a praktickém naplňování vlastního školního vzdělávacího programu - popisuje Modelový program Tvořivá škola, který se má stát hlavním pomocníkem při tvorbě ŠVP. Tento program vychází z praktických zkušeností ve školách, proto by mohl být dobrým vodítkem při tvorbě kvalitního ŠVP.
http://www.rvp.cz/clanek/635

Zdena Rosecká

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.