redakce: Dva nové weby o generálním dodavateli SIPVZ

pátek 22. června 2001 ·

Na internetu můžete podepsat petici za zrušení veřejné soutěže na generálního dodavatele, nebo si naopak prohlédnout prezentaci jediného uchazeče na tuto zakázku.

Na webové stránce http://www.iskola.cz můžete podepsat otevřený dopis – petici za zrušení výběrového řízení na generálního dodavatele SIPVZ. Jeho autorem je Pavel Navrátil, majitel vydavatelství Computer Media. V době psaní této zprávy ji již podepsalo 326 lidí. Formulář podpisu však nijak nezabezpečuje libovolné opakování a povinně vyžaduje jen jméno a příjmení. Podle autora stránky byl včera text dopisu zaslán ministrovi školství.

Svoji propagační stránku dnes spustil i AutoCont On Line, jehož nabídka jako jediná zůstala ve veřejné obchodní soutěži na generálního dodavatele. Jinak málo zaplněná stránka obsahuje PR rozhovor s předsedou představenstva společnosti Vlastimilem Palatou. Stránku najdete na http://www.acol.cz/.
redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.