redakce: Olomoučtí školáci dostanou největší lanovou prolézačku

úterý 18. ledna 2000 ·

Radní v Olomouci pořídí svým dětem lanovou překážkovou dráhu. Fyzickou zdatnost si budou moci od jara vyzkoušet zájemci v Olomouci na největší tuzemské lanové překážkové dráze. Zdejší radnice se rozhodla lanovou atrakci postavit v rámci programu prevence kriminality, aby mládeži nabídla atraktivní možnost trávení volného času. Náměstek olomouckého primátora Miroslav Pilát sdělil, že lanová dráha se bude rozprostírat na ploše 3500 čtverečních metrů a bude vysoká až čtyři metry. Její stavba si vyžádá kolem 800 tisíc korun. 


"Mezi dnešní mládeží je velká poptávka po adrenalinových sportech a město ji zatím nic podobného nemohlo nabídnout," zdůvodnil rozhodnutí radních Pilát. Dodal, že lanová dráha bude sloužit nejen dětem z olomouckých škol a různých sportovních organizací, ale například i klientům tamního drogového centra, kteří ji budou využívat při odvykací terapii

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.