redakce: Zvolen rektor Vysokého učení technického Brno

pátek 26. listopadu 1999 ·

Rektorem Vysokého učení technického v Brně bude v příštím volebním období děkan Fakulty strojního inženýrství. Nově zvolený Akademický senát vysokého učení technického v Brně na svém prvním řádném zasedání dne 23.11.1999 volil kandidáta na rektora Vysokého učení technického v Brně. Ve druhém kole byl většinou hlasů zvolen ze dvou kandidátů Prof. RNDr. Ing. Jan Vrbka, DrSc,  současný děkan Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně. Nynější rektor VUT Petr Vavřín končí druhé tříleté funkční období, a proto se nemohl podle zákona o funkci znovu ucházet.

Programové prohlášení kandidáta


Za Akademický senát VUT v Brně
Doc. Ing. Vladimír Podroužek, CSc.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.