redakce: Akademický senát UK: opatření fakulty jsou nedostatečná!

pondělí 4. října 1999 ·

UK se s aférou prodaných testů právnické fakulty pravděpodobně obrátí na ministerstvo vnitra. Podle Akademického senátu Univerzity Karlovy jsou opatření právnické fakulty přijatá v souvislosti s podvodem u červnových přijímacích zkoušek nedostatečná.

Na 8. 10. se proto svolává mimořádné zasedání AS UK, na které bude pozván i děkan právnické fakulty Hendrych. Členové AS v zápisu z jednání uvedli, že považují za důležité rozlišovat právní rovinu, technicko-organizační rovinu a rovinu akademické a občanské odpovědnosti. Zároveň se s celou záležitostí se obrátí na ministra vnitra, aby bylo vyšetřování zintenzivněno a byl ustaven speciální vyšetřovací tým pro korupční aféru právnické fakulty.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.