redakce: Podpora pro ubytování v Hlávkově koleji

středa 4. srpna 1999 ·

Nadace Nadání poskytne studentům pro ubytování v Hlávkově koleji nadační příspěvek.
Na základě smlouvy mezi Českým vysokým učením technickým, vlastníkem Hlávkovy koleje a Nadáním ze dne 11. 6. 1999, poskytovatelem nadační podpory, poskytne Nadace Nadání Josefa, Marie a Zdenky Hlávkových studentům presenčního studijního programu doktorského, případně magisterského a dále mladým vědeckým pracovníkům pražských vysokých škol, ve shodě se stanovenými podmínkami pro ubytování v Hlávkově koleji nadační příspěvek.

Více informací včetně přihlášky.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.