redakce: Zemanova akce školní mléko

středa 30. června 1999 ·

Pamatujete si na mléčné svačinky, které jsme dostávali o školních přestávkách?  Je pravděpodobné, že od září budou znovu zavedeny. Podle premiéra Miloše Zemana plánuje ministerstvo zemědělství kampaň, zaměřenou na žáky a maminky s malými dětmi. Stát by měl školákům na mléko přispívat, zatím ale není jasné, jakou částkou. Jisté není ani to, zda příspěvek dostanou školy nebo mlékárny.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.