redakce: Podpora zdraví dětí v ČR

středa 30. června 1999 ·

Ochrana a podpora zdraví dětí se přeorientovala z oboru životního prostředí do oblasti prevence úrazů, alergií apod. Ochrana a podpora zdraví dětí se v České republice, podobně jako v jiných vyspělých zemích, přeorientovala z oboru životního prostředí do oblasti prevence úrazů, alergií, kuřáctví a zneužívání drog, zlepšování výživy a prostředí bytů a škol. O změnách v zaměření ,prevence informoval ministr zdravotnictví Ivan David na třetí ministerské konferenci o životním prostředí a zdraví, která se konala v Londýně. Ve své zprávě David mimo jiné vyzdvihl hnuti Zdravá škola.

 Historie a vznik konferencí o životním prostředí

Zdroj: Zdravá města

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.