redakce: Podhorácké muzeum slaví.

středa 30. června 1999 ·

Pokud nevíte, kam se vydat na školní výlet, doporučujeme Podhorácké muzeum v Předklášteří… V letošním roce oslaví Okresní muzeum Brno - venkov několik významných výročí založení svých pracovišť: muzeum Šlapanice si připomíná 65 let, Mohyla Míru 76 let, Muzeum v Ivančicích 105 a Podhorácké muzeum v Předklášteří výročí sedmdesátileté. Poslední zmiňované připravilo ve spolupráci s Městským úřadem Tišnov a Obecním úřadem Předklášteří k tak významnému jubileu oslavy, které se uskuteční ve dnech 4. - 6. června. V sobotu 5. 6. od 14.00 hod proběhne v areálu kláštera Porta coeli v Předklášteří dětské odpoledne nazvané "Děti a muzeum". Program je vskutku bohatý: kromě soutěží jsou pro návštěvníky připravena vystoupení historických, hudebních a tanečních souborů a jezdeckého oddílu. V neděli se od 14.30 hod můžete zúčastnit vernisáže výstavy " 70 let Podhoráckého muzea a expozice " Měšťanský obytný interiér z přelomu 19. a 20. století". Vernisáž je připravena ve spolupráci s Tišnovským komorním orchestrem, který si připravil hudební doprovod celé akce. Součástí nedělního programu bude od 18.00 hod vystoupení souboru Spirituál kvintet v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Předklášteří. 

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.