Webinář 21.1.: Dokumentaristou z domova aneb jak s žáky natáčet vzpomínky pamětníků online (nejen) v době COVIDu

středa 20. ledna 2021 ·

Společně s Magdalénou Benešovou a Andrejem Novikem, lektory webináře, si vyzkoušíme postupy z projektu Dokumentaristou z domova z dílny Post Bellum, které se výborně hodí (nejen) do hodin dějepisu a (nejen) pro distanční výuku. Naučíme se pracovat se vzpomínkami pamětníků a zapojovat je do výuky moderní historie. Webinář bude prakticky zaměřen a předpokládá se aktivní zapojení účastníků - počet míst je proto omezen. Webinář se koná ve čtvrtek 21.1.2021 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. 
Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.