Žáci osmých a devátých tříd budou moct porovnat své IT znalosti

čtvrtek 17. prosince 2020 ·

Žáci osmých a devátých tříd základních škol se zálibou v informatice se mohou v lednu zúčastnit 11. ročníku soutěže IT-SLOT. Kvůli epidemické situaci tentokrát své vědomosti změří distančně v jednom kole místo tradičních dvou. Test bude přístupný od 14. do 19. ledna, děti ho budou moct dělat ze školních učeben, nebo i z domova. Zájemci se mohou registrovat na webu www.it-slot.cz do 13. ledna. ČTK to sdělila mediální zástupkyně soutěže Eliška Crkovská. Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.