Kampaň Člověka v tísni přiblíží lidem žití ve válce či chudobě

čtvrtek 17. prosince 2020 ·

Organizace Člověk v tísni chce nyní kampaní #SITOZKUSTE lidem přiblížit, jak se žije ve válce nebo v chudých zemích. Zvuky války jako ostřelování, sirény a bombardování jsou na playlistu na Spotify. „O tom, jak asi žijí lidé ve válce nebo v chudých zemích, se dozvídáme z médií, ale jen těžko si to sami umíme skutečně představit. Často tak nerozumíme tomu, proč je tak důležitá rozvojová a humanitární pomoc, kterou poskytují organizace jako Člověk v tísni. Proto jsme se pokusili to lidem přiblížit,“ uvedla Lenka Sobotková z agentury McCann Prague, která s kampaní Člověku v tísni pomáhá. Informuje ČTK. Celý text naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
18. prosince 2020 v 9:14  

nabízím workshop "život v chudobě" založený na autentických zážitcích ze života bez práce a bez příjmu,teorie obsahující základní legislativu i praktické návody jak přežít v mezích zákona
délka pořadu 45 min
cena 2500 kč (dohoda o dílo)
termíny : duben-červen 2021

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.