Na covid se zatím nechalo testovat 12.000 z 200.000 učitelů

pátek 11. prosince 2020 ·

Pozitivní antigenní test mělo asi 3,4 procenta učitelů, kteří se od minulého pátku nechali testovat na covid-19. Celkem se jich nechalo testovat asi 12.000 z 200.000, kteří tuto možnost měli. Učitelé se mohou nechat na 160 místech testovat ještě týden, potom začne testování hrazené z veřejného zdravotního pojištění i pro veřejnost. Registrovat se bude možné přes jednotný rezervační systém na webu ministerstva zdravotnictví, řekla dnes hlavní hygienička Jarmila Rážová. Informuje ČTK. Celý text naleznete zde

3 komentářů:

Radek Sárközi řekl(a)...
11. prosince 2020 v 14:37  

Já bych řekl, že učitelů není 200 000, ale méně. Správně mělo být asi "pedagogických pracovníků", ale těch zase bude více než 200 000.

tyrjir řekl(a)...
13. prosince 2020 v 20:10  

Hm, tak tedy asi 6 %. Zajímavé. To se asi premiér raduje (šest je méně než 25 %) a místopremiér se možná rmoutí (6 % je víc než volební preference ČSSD nebo víc procent, než kolik % alkoholu má pivo). :)))

Beny řekl(a)...
14. prosince 2020 v 10:27  

A co čekali? Nesmyslná akce (jakou má vypovídající hodnotu?) a ještě komplikovaně realizovatelná (dojet x km a riskovat nakažení).

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.