Děti ve školách naposledy 18., míní Babiš. Obchody chce nechat otevřené

pondělí 14. prosince 2020 ·

Premiér Andrej Babiš předpokládá, že vláda v pondělí zpřísní některá opatření kvůli epidemii koronaviru. S návrhy přijde na pondělní vládu ministr zdravotnictví Jan Blatný. Podle Babiše by děti měly jít před Vánoci naposledy do škol v pátek 18. prosince. Obchody by podle něj měly zůstat otevřené i o zlaté neděli. Informuje iDNES. Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.