Webinář 4.11.: Jak rozvíjet gramotnosti na střední škole?

úterý 3. listopadu 2020 ·

Středním školám různého zaměření nabízí projekt Podpora krajského akčního plánování prostřednictvím webináře „Jak rozvíjet gramotnosti na střední škole?“ doporučení odborníků, inspiraci a zajímavé zkušenosti některých škol s rozvíjením ČMG. Dozvíte se mimo jiné, jak se dá využít vzdělávací edice Minecraft, jak pracovat se zajímavými online daty (nejen) ve výuce Excelu, co všechno může udělat učitel pro rozvoj čtenářské gramotnosti a seznámíte se s i s konkrétními příklady a zkušenostmi z jednotlivých škol. Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.