Plaga: MŠMT bude řešit úpravy v jarních zkouškách tento měsíc

středa 4. listopadu 2020 ·

Ministerstvo školství s ohledem na epidemii covidu-19 začalo připravovat možné úpravy státních maturit a jednotných přijímacích zkoušek na jaře příštího roku. Jejich podobu chce přizpůsobit vývoji situace a modelům, které vypracuje ministerstvo zdravotnictví. Možné scénáře, jak by zkoušky mohly na jaře vypadat, by měly být hotové zřejmě tento měsíc. Na online konferenci Návrat do škol, nebo škola doma? to novinářům řekl ministr školství Robert Plaga (za ANO). Informuje ČTK. Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Eva Adamová řekl(a)...
4. listopadu 2020 v 19:58  

Čtu-li správně ministerstvo nehodlá v listopadu nic řešit, ale prozatím chce připravovat možné scénáře. Na to jsme si už docela zvykli. Rozhodně by ale bylo dobré, kdyby bylo alespoň trochu jasno do konce ledna, kdy mají střední školy podle zákona povinnost zveřejňovat podmínky přijetí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.