G SUITE DAY EDU 10.11.: Online konference zaměřená na online vzdělávání pomocí G Suite

pátek 6. listopadu 2020 ·

„Touto akcí, věnovanou především školám a učitelům, bychom chtěli ukázat, že online vzdělávání je něco, čeho se není třeba bát. Za pomoci našich řečníků, kteří jsou nejen experty na online práci s G Suite, ale zároveň i samotní učitelé na základních školách, ukážeme efektivní, ale hlavně jednoduché možnosti pro distanční výuku,“ zvou pořadatelé konference. Program a možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.