Podzimní série webinářů k akčnímu plánování startuje již 30. září

středa 23. září 2020 ·

Po sérii jarních webinářů připravuje Národníh pedagogický institut další webináře určené především středním a vyšším odborným školám, ale i jejich zřizovatelům, krajským týmům KAP a dalším zájemcům o aktuální témata středoškolského vzdělávání. 


Podzimní série nabízí webináře pro každou z devíti tematických obsahových oblastí i k samotnému procesu plánování a řízení vzdělávacích procesů ve školách i na úrovni krajů, v nichž se mimo jiné zúročují i zkušenosti získané rychlým přechodem ke vzdělávání na dálku. Poznali jsme jeho výhody, odkryly se další příležitosti, ale samozřejmě i nevýhody, rizika a hrozby, které je vhodné promítnout do našich budoucích rozhodnutí, protože je zřejmé, že některé prvky přejdou i po odeznění pandemie způsobené nemocí covid-19 do běžné školní praxe. Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.