Kurz rozvoje demokratické kultury

úterý 15. září 2020 ·

„Měli byste zájem budovat a rozvíjet demokratickou kulturu na Vaší škole, působit coby "interní" průvodci rozvojem demokratické kultury? Pak právě pro Vás je určena nová výzva Centra občanského vzdělávání z programu Rozvoj demokratické kultury na školách. Zapojte se do Kurzu pro interní průvodce a další zájemnce o demokratickou kulturu školy,“ zvou pořadatelé kurzu.
Komu je kurz určen? 

• učitelům, kteří zastávají pozici tzv. interního průvodce v rámci projektu z výzvy 51 OP PPR
• všem, kdo mají zájem o rozvoj demokratické kultury školy

Kdy? 

• od listopadu 2020 do června 2021
• úvodní výjezd v Mníšku pod Brdy 12. – 14. listopadu (čtvrteční odpoledne – sobotní oběd)
• celkem 7 setkání v Praze: 4x odpoledne (2. prosince, leden, duben, červen) a 3x celý den (únor, březen, květen)

Cena kurzu 

• účast je bezplatná; zahrnuje i občerstvení, cestovné, stravné a ubytování na úvodním výjezdu


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.