Dům zahraniční spolupráce zabodoval v prestižní marketingové soutěži

sobota 12. září 2020 ·

Celorepubliková kampaň STUDUJ. STÁŽUJ. VYJEĎ vyhrála Zlatý středník pro veřejný sektor. Kampaň vznikla s cílem vzbudit zájem mladých lidí o výjezdy do zahraničí v rámci evropských programů mezinárodního vzdělávání, které administruje Dům zahraniční spolupráce (DZS). Kampaň vycházela z výsledků průzkumu, který odhalil nejčastější obavy mladých lidí z výjezdů do zahraničí.DZS se snaží nejčastější obavy vyvracet, a zároveň pracuje s myšlenkou, že během pobytu v zahraničí člověk získá nenahraditelné zkušenosti. Porota soutěže Zlatý středník zpracování kampaně ocenila prvním místem v kategorii Veřejný sektor.

Kampaň odstartovala sérií videí, které pro DZS natočili Janek Rubeš a Honza Mikulka z Honest Guide. V každém spotu se zabývali jednou z nejčastějších obav, kterou rozebrali při návštěvě některé evropské metropole. Na spoty volně navázaly plakáty, které nejčastější obavy vyvracely: „Jela bych, ale kluk… za tebou do zahraničí může přijet,“ říká jeden z plakátů, „Jel bych, ale Slávie… bude hrát i v Kodani“, argumentuje jiný.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.