Doporučili roušky ve všech prostorách škol na Karlovarsku

čtvrtek 17. září 2020 ·

Bezpečnostní rada Karlovarského kraje (KK) doporučila nošení ochranných roušek na ústech ve všech vnitřních školských prostorách v regionu. Vysvětluje to tím, že krajští hygienici evidují pozitivní žáky i pedagogy již ve 22 školách a školských zařízeních. Školy v KK mají nyní 45 pozitivních lidí, z toho čtrnáct je pedagogů. V karanténě je 577 osob, z toho 52 pedagogů. Informuje Právo.
Celý text naleznete v Právu

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.