Živě: Nový školní rok? Obavy musí mít každý, říká Prymula v DVTV. Ptejte se i vy!

pondělí 31. srpna 2020 ·

Je Česká republika připravena na nový školní rok? Využili politici čas od března, kdy se koronavirová pandemie rozjela, dostatečně k tomu, aby na další možnou vlnu připravili obyvatele a především ohrožené skupiny? Nebo politici a experti měsíce jen spekulovali a jsme nepřipraveni stejně jako na jaře? Sledujte speciál s Romanem Prymulou a Michalem Černým a ptejte se jich na Facebooku a Youtube!


Pořad můžete sledovat zde0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.