Ředitelé pražských škol roušky raději nařídí sami

neděle 30. srpna 2020 ·

Praha se na covidovém semaforu zabarvila do oranžova, což by pro školy ještě před pár dny znamenalo automatické nasazení roušek ve společných prostorách s výjimkou tříd. Ale protože situace podle hygieniků ještě není závažná, mohou si ředitelé pražských škol vybrat, zda roušky na chodbách nařídí. Ředitelé spíš zvažují, že roušky povinně zavedou. Informují Novinky.„To je zásadní věc. V manuálu je jasně napsané, že oranžový okres znamená nosit roušky na chodbách. Teď mě překvapuje, že to někdo vymyslel jinak. Pokud má být Praha oranžová, tak se kloním k opatrnosti a roušky na chodbách nařídím,“ řekl Právu.

Další pražský ředitel ZŠ Kunratice Vít Beran Právu sdělil: „Mým zájmem je zahájit školní rok pokud možno ve zdraví, a tak se budou na chodbách nosit roušky.“Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.