Na táboře na Plzeňsku se objevil koronavirus, 80 dětí je v karanténě

úterý 14. července 2020 ·

Na dětském letním táboře v Letinách na Plzeňsku se objevil koronavirus. Jeden z účastníků měl pozitivní test na covid-19, informovala o tom Česká televize. Pobyt dětí skončil v řádném termínu, ale všichni včetně dospělých museli do karantény. Na táboře se nacházelo asi 80 dětí. Informuje iDNES.Nákaza se u jednoho člověka projevila už 9. července, podle pořadatelů to bylo dva dny před koncem prvního termínu tábora. Podle ředitele Krajské hygienické stanice v Plzni Michala Bartoše jde o jediný případ koronaviru na letním dětském táboře v Plzeňském kraji.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.