SYPO: Odborný panel k distanční výuce. Registrace do 7.6.

pátek 5. června 2020 ·

Projekt Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů (SYPO) připravil odborný panel na téma Současná vzdálená výuka a my všichni tak trochu jako „začínající učitelé“. Odborný panel se bude konat online dne 11. 6. 2020 od 10:00 do 16:00 hod.Projekt SYPO v době karantény nabídl zdarma více než 50 webinářů k online výuce, které zhlédlo více než 47 000 unikátních diváků a které jsou zveřejněny na YouTube i pro pozdější zhlédnutí. „Zároveň školám v oblasti IT intenzivně pomáhají naši krajští ICT metodici. Máme tak představu o tom, co školy v oblastech online výuky aktuálně řeší,“ říká Mgr. Jiří Nekola, hlavní projektový manažer SYPO, a dodává: „Právě proto jsme pro odborný panel zvolili téma distanční výuky. Ukážeme příklady dobré praxe, možnosti hodnocení a zpětné vazby a mnoho dalšího.“


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
5. června 2020 v 10:29  

A co třeba nějaký program?

Nebo to budeme jen koukat na předtočená vystoupení? A bude jedno kdo kouká na co? Hlavně že kouká?

Učitelé dopoledne učí. A chtěli by vědět, kdy co bude a kdy bude to, co je zajímá. Sedět u toho celý den, na to nemají čas. Pokud se s nimi nepočítá a panelovat budou "odborníci", pak chápu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.