Webináře SYPO 4. a 5.5.: Přírodovědný pokus na dálku. Aplikace Kahoot

pondělí 4. května 2020 ·

Přírodovědný pokus na dálku a přesto naživo se systémem PASCO Scientific. Jak žáky neochudit o přírodovědný pokus a nabídnout jim více než jen pasivní formu sledování flashové animace či předtočeného videa? Představíme možnosti realizace reálnočasových vzdálených experimentů z fyziky, chemie a biologie pomocí měřicího systému (i Vašeho chytrého telefonu). V čem může pomoci freeware od PASCO Scientific? 4. 5. 2020, 14:00. Lektor: Miroslav Staněk Aplikace Kahoot: Herní kvízy pro děti i dospělé 

Zpestřete online nebo prezenční výuku zábavným herním kvízem pro děti i dospělé v aplikaci Kahoot. Uživatelsky přívětivý nástroj lze využít napříč celým spektrem vzdělávacího systému - od nižšího stupně ZŠ po VŠ.

5. 5. 2020, 14:00 Lektor: Jana Šperlová


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.