Šéf Motola: Je to mediální virus, panika živila samu sebe, celá planeta udělala chyby

úterý 26. května 2020 ·

Největší problém je, že imunizace společnosti je relativně nízká. K uvolňování opatření mělo dojít už na konci dubna. Skupiny ve škole do 15 dětí jsou zbytečné, nerozumím ani dobrovolné školní docházce, říká ředitel FN Motol Miloslav Ludvík. Podle něj české zdravotnictví obstálo. Na začátku epidemie vypadala hrozivě, pletlo se neuvěřitelných věcí dohromady, WHO krutě zklamala, dodává v rozhovoru pro DVTV.


Celý rozhovor naleznete zde

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
26. května 2020 v 9:33  

Pan ředitel Motola je i odborník na školství? To jsem doposavad nezaregistroval. Nebyl to taky náhodou nějaký pozapomenutý ministr?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.