Webináře SYPO: Nástroj pro testování a procvičování. Sdílení pracovních listů. Systém EduPage

úterý 28. dubna 2020 ·

Socrative - jednoduchý online nástroj pro testování a procvičování. Webová aplikace Socrative je jednoduchý nástroj pro vytváření testů s možností automatického vyhodnocení vhodný pro 2. stupeň ZŠ a SŠ. Testy lze využít ke klasickému prověřování znalostí, ale i k průběžnému procvičování učiva. Při webináři si ukážeme, jak s nástrojem pracovat a vytvoříme si jednoduchý test pro žáky. 28. 4 2020, 14:00. Lektor: Libor Klubal Wizer.me II: Komunikace se studenty a sdílení pracovních listů 

Webinář navazuje na 1. díl. Zaměříme se na práci s již vytvořeným pracovním listem. Budeme se zabývat komunikací se žáky a ukážeme aplikaci i z pohledu studenta. Zároveň poskytneme bližší a komplexnější návod pro práci s tímto programem.

29. 4. 2020 14:00
Lektorka: Jana Šperlová

Online výuka a komunikace pomocí systému EduPage 

Praktický webinář poskytne vhled do možností online výuky prostřednictvím systému EduPage. Webinář se zaměřuje na základní i pokročilejší možnosti komunikace mezi studenty a učiteli. Ukážeme si, jak pracovat s domácími úkoly, připravit otázky a připojit materiály. Řekneme si, jak zadávat testy a jakým způsobem je vyhodnocovat.

30. 4. 2020 14:00 
Lektor: Viktor Vráblík


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.