Ředitel ZŠ: Vzdělání jde stranou, podstatné je zdraví. Učitelům doporučím samostudium

středa 11. března 2020 ·

Dokud to bude potřeba, nechť jsou školy zavřené. I kdyby to bylo dva měsíce, zvládneme to. Předpokládám, že po týdnu a půl bychom se mohli vrátit, říká k rozhodnutí vlády uzavřít od zítřka všechny školy s výjimkou mateřských ředitel MŠ a ZŠ Lyčkovo náměstí Jan Korda. Co budou dělat učitelé, jsem nechal na nich. Dětem připraví domácí úkoly na týden, dodává. Rozhovor přináší DVTV.


Rozhovor ke stažení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.