Feřtek: Rodiče jsou zděšení. Teď vidí, co se ve škole děje. Je to ale pozitivní rána

středa 25. března 2020 ·

Na rodiče se to teď nahrnulo v dobrém i špatném. Někteří obdivují učitele a někteří jsou zděšeni tím, co všechno má dítě dělat. Je to silná informace v emoční dobu, která zvýší gramotnost rodičů, pokud jde o vzdělávací systém, míní Tomáš Feřtek z EDUin. Učitelé teď mají víc práce, než měli. A nemám pochybnost o tom, že zásadně stoupne jejich digitální gramotnost, dodává v rozhovoru pro DVTV. 


Rozhovor ke stažní naleznete zde

2 komentářů:

laimes řekl(a)...
25. března 2020 v 9:42  

rodiče vidí jak by jejich děti mohly být vzdělané kdyby ve škole učily ale protože na to kašlou tak nic neumí,takže rada prostá,ať na to dnes kašlou jako na to kašlaly ve škole

Lenka Pokorná řekl(a)...
25. března 2020 v 12:52  

Teď jste uhodil hlavičkou o hřebíček. Rodiče mnohých dětí se najednou zcela zbytečně hroutí, přestože se celá léta nehroutili, ačkoliv jejich miláček učivo nic moc nezvládal, protože ve škole nic nedělal. Tak ať ho nechají být, ono přece vyjde úplně nastejno, jestli nic nedělá ve škole nebo nic nedělá doma. ¨
Myslím si, že rodiče samostaných a pilných dětí, jsou vcelku v pohodě. No a pokud se jim něco nezdá, určitě si to dokážou s konkrétními učiteli vykomunikovat.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.