ČT spustí vysílání pro školy

pátek 13. března 2020 ·

Česká televize zareagovala na mimořádnou situaci a nabídla premiéru Babišovi možnost vysílání pro školy . Ty jsou od středy 11. března zavřené. Předseda vlády na twitteru návrh ocenil a jeho řešením pověřil ministra školství. Robert Plaga už informoval, že ČT do týdne spustí vzdělávací web s obsahem až 3000 videí. Informuje MediaGuru.Pro přípravu výukových pořadů bylo během čtvrtka angažováno deset učitelů. „Pokud ČT s nimi pořady připraví, natočí, sestříhá a v rámci veřejné služby odvysílá, tak to bude skvělé," dodal. 

Ministerstvo zdravotnictví také o půlnoci spustilo ve spolupráci s Česko Digital oficiální informační web , kde by měly být zveřejňovány všechny podstatné informace o nové epidemii včetně doporučení a praktických informací.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.