Erasmus in Schools – do vaší školy může přijet celý svět

čtvrtek 19. prosince 2019 ·

Erasmus in Schools (EiS) je projekt studentské organizace Erasmus Student Network (ESN) pod záštitou programu Erasmus+, prostřednictvím kterého se mohou místní žáci či studenti potkat s těmi zahraničními. Školy i školky mají příležitost přivítat výměnné studenty ze všech koutů světa, kteří přijdou představit svou rodnou zemi a podělit se o své osobní zkušenosti se studiem a pobytem v Česku.Zahraniční studenti zavítají k vám do školy a žákům představí kulturu, zvyky, tradiční jídla, hudbu své země, či se zapojí do výuky. Podělí se o zážitky a postřehy ze života v Česku, o dojmy ze studijního pobytu, zmíní pracovní a studijní příležitosti ve své zemi a dají praktické rady těm, kteří by o studiu v zahraničí také uvažovali. Jedná se o velmi autentické setkání, kde nechybí prostor pro dotazy ani diskusi. Celý obsah i jazyk prezentace pak samozřejmě záleží na dohodě s vámi.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.