Konference (Naše) veřejnoprávní média, 3. prosince

pátek 15. listopadu 2019 ·

Jeden svět na školách pořádá pro vyučující základních a středních škol konferenci k mediálnímu vzdělávání s názvem (Naše) veřejnoprávní média. Hlavním tématem konference budou veřejnoprávní média a jejich role v naší společnosti.Jak veřejnoprávní média fungují? Jaká je jejich úloha v demokratické společnosti? Proč je důležitá jejich nezávislost na politické moci? Na tyto a další otázky budou odpovídat zajímaví hosté panelových debat. 

Termín: 3. prosince 2019 (9.00 - 16.00)
Místo konání: Centrum současného umění DOX, Poupětova 1, Praha 7


Program konference a možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.