Konference: Národní cena kariérového poradenství 2019

pátek 27. září 2019 ·

Centrum Euroguidance při Domu zahraniční spolupráce zve na 11. ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství. V rámci soutěže proběhne konference k aktualitám z kariérového poradenství. Konference Národní cena kariérového poradenství 2019 se bude konat 3. října 2019 v Praze. Během konference budou vyhlášeni vítězové letošní soutěže Národní cena kariérového poradenství a tradičně proběhne veletrh všech přihlášených projektů.Předběžný program 

09:00 – 10:00 registrace a příprava veletrhu příspěvků
10:00 – 10:30 Úvodní slovo & Prezentace Národní cena KP
10:30 – 11:00 Vyhlášení vítězů & slovo hodnotitele
11:00 – 11:30 coffee break
11:30 – 13:00 Prezentace vítězných příspěvků & Prezentace slovenské národní ceny 
13:00 – 14:00 oběd
14:00 – 15:00 Veletrh přihlášených příspěvků
15:00 – 16:00 networking a coffee break

Konference je zdarma.

Možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.