Aktualizace: Policie už zná totožnost dívek, které na sociální síti hrozily sebevraždou

pátek 9. srpna 2019 ·

„Na základě informací, které jsme získali od veřejnosti, se nám podařilo ve velmi krátké době zjistit totožnost obou dívek. Jsou v pořádku, momentálně komunikujeme s rodiči,“ řekla Novinkám odpoledne mluvčí policie Ivana Baláková.

Původní zpráva:

Na sociální síti TikTok se objevilo krátké video, podle kterého chtějí dvě dívky spáchat sebevraždu. Případem se zabývají kriminalisté z Libereckého kraje, kterým se podařilo zjistit jejich možnou podobu. Po dívkách nyní pátrají a o pomoc žádají i veřejnost. Informuje iDNES.

                                                          Video: Policie ČR

„Pokud je někdo pozná, ať se neprodleně ozve na linku 158, abychom si s dívkami mohli o obsahu sdíleného videa co nejdříve pohovořit. Dívky mohou být v ohrožení života,“ dodává policejní mluvčí Ivana Baláková.


Celý text na iDNES naleznete zde
Celý text na Novinkách naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.