Od kůrovce pomohou Krkonoším skauti, budou loupat kůru ze stromů

neděle 2. června 2019 ·

Čeští skauti pomohou v Krkonoších s přemnoženým kůrovcem. Převážně o víkendech budou na horách loupat kůru z napadených stromů. Vedení organizace vyzvalo své členy, aby v nejvyšších českých horách pomohli. Reagují tak na žádost Správy KRNAP, která nemá na boj s přemnoženým lýkožroutem smrkovým dostatek kapacit. Podle mluvčí skautské organizace Barbory Trojak půjde o nejrozsáhlejší akci na ochranu přírody českých skautů v novodobé historii. Informuje ČTK.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.