Vize, problémy a slabiny českého školství. A protest učitelů

pátek 29. března 2019 ·

Hlavním hostem pořadu 90´ ČT24 byl předseda školských odborů František Dobšík. Spolu s ním o problémech a vizi českého školství diskutovali ministr školství Robert Plaga, poslanci Martin Baxa a Karel Rais nebo čerstvá vítězka ankety Zlatý Ámos Pavlína Kopáčiková.Pořad ke stažení naleznete zde

1 komentářů:

Radek Sárközi řekl(a)...
29. března 2019 10:47  

Mediální ohlas akce Pedagogické komory Den učitelů v černé

https://www.pedagogicka-komora.cz/2019/03/medialni-ohlas-akce-den-ucitelu-v-cerne.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.