Program Inspirovat k inovacím v jazykovém vzdělávání

sobota 9. března 2019 ·

Evropské středisko pro moderní jazyky (ECML) nabízí program zaměřený na vytváření prakticky orientovaných výstupů, materiálů do výuky, různých platforem, publikací a jiných inovativních a dlouhodobých výstupů. Program s názvem Inspirovat k inovacím v jazykovém vzdělávání: měnit kontexty, rozvíjet kompetence se věnuje těmto 5 prioritním oblastem:

• Odborníci v jazykovém vzdělávání jako hybatelé změn
• Práce s hlavními dokumenty a zdroji Rady Evropy
• Výuka a učení se cizích jazyků jako hlavní téma
• Bilingvní a vícejazyčné vzdělávání pro nové desetiletí
• Organizace jazykového vzdělávání

Termín pro odevzdání návrhů je do 22. dubna 2019.


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
9. března 2019 14:20  

Odborníci v jazykovém vzdělávání jako hybatelé změn
-za současného stavu nikoliv,avšak v případě přísunu tisíců migrantů ano to bude změna (z tohoto tématu mám neblahé tušení že se něco chystá)
• Práce s hlavními dokumenty a zdroji Rady Evropy
-zde mám slabou fantazii
• Výuka a učení se cizích jazyků jako hlavní téma
-zde se naopak fantazii a kreativitě meze nekladou
• Bilingvní a vícejazyčné vzdělávání pro nové desetiletí
-nejsme švýcaři
• Organizace jazykového vzdělávání
-tady bych se vyřádil neb považuji tu současnou organizaci za naposto idiotskou,za ztrátu času,námahy a financíČlánky dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.