Pedagogové dnes oslaví Den učitelů soutěží, medailemi i protestem

čtvrtek 28. března 2019 ·

Pedagogové dnes slaví Den učitelů. Ministr školství Robert Plaga (ANO) dopoledne u této příležitosti předá vybraným kantorům již tradičně medaile ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které jsou nejvyšším oceněním pedagogické práce. Odpoledne se pak rozhodne o vítězi 26. ročníku soutěže o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. Někteří učitelé zřejmě ráno přijdou do školy v černém oblečení na protest proti současnému stavu školství. Informuje ČTK.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.