Setkání pro učitele OV/ZSV nad evropskými tématy před volbami do Evropského parlamentu

pátek 22. března 2019 ·

Občankáři" ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v ČR pořádají vzdělávací seminář pro pedagogy. Vystoupí na něm mimo jiných tisková mluvčí zastoupení Evropské komise Magdaléna Frouzová s příspěvkem Euromýty a komunikace o EU v českých médiích.

Kdy: 24. 4. 2019
Kde: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

Program:

9:00 – 9:25 Registrace
9:30 – 10:30 Brexit/Budoucnost EU Karolína Kottová, vedoucí politické sekce Zastoupení EK Přestávka na kávu a malé občerstvení
10:40 – 12:15 Evropský parlament a evropské volby Kancelář Evropského parlamentu
12:20 – 13:15 Oběd
13:20 - 14:20 Rozpočet EU/ politika čerpání evropských dotací v ČR Pavlína Žáková, ekonomická poradkyně Zastoupení EK Přestávka na kávu a malé občerstvení
14:30 – 15:25 Euromýty a komunikace o EU v českých médiích Magdaléna Frouzová, tisková mluvčí Zastoupení EK
15:30 – 16:00 Výukové materiály o EU + rozdání certifikátů Martin Pelc, komunikační oddělení Zastoupení EK


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

E.Kocourek řekl(a)...
22. března 2019 18:29  

A všichni tihle pracovníci Zastoupení Brusele o sobě tvrdí, že v kampani k volbám do EUlamentu jsou NEUTRÁLNÍ? ////Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.