Seminář IWitness: Mechanismy propagandy, konstrukce nepřítele a manipulace davu

středa 2. ledna 2019 ·

2. února se koná seminář nejen pro učitele dějepisu, ZSV, občanské výchovy a českého jazyka představující potenciál multimediální elearningové platformy IWitness. Posláním IWitness je především vzdělávání v oblasti osobnostního formování žáků. Kreativní práce s filmovými vzpomínkami pamětníků různých genocid napomáhá rozvoji empatického učení, čtenářské gramotnosti, občanské kompetence, prohloubení historického povědomí a prevenci extremismu.

Seminář se koná:

Náchod - sobota 2. února 2019
Adresa:Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
9:30 – 15:00


Celý text a možnost přihlásit se naleznete zde

1 komentářů:

PP řekl(a)...
2. ledna 2019 v 20:41  

16 nových apoštolů vznikne? Dle objednávky?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.