Umělá inteligence sama o sobě zatím nic nevymyslí

středa 5. prosince 2018 ·

S umělou inteligencí se běžně potkáváme každý den. Problémem v jejím větším rozšíření a zkvalitnění je nedostatečné sdílení dat a nedostatek kvalitních lidí, náročné je získat například experty ze zemí mimo Evropskou unii, často kvůli vízům a pracovním povolením. Klíčovou roli ve vývoji umělé inteligence hrají start-upy, které jsou inovačním zdrojem, a podpora pro jejich vznik by měla být výrazná, shodli se odborníci na debatě Hospodářských novin.
Celý pořad ke stažení naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.