Po Ovčáčkovi přednášel na VŠE o dezinformacích i Zemanův dvorní novinář z Parlamentních listů

úterý 18. prosince 2018 ·

Skupina studentů pražské Vysoké školy ekonomické v Praze kritizuje proděkana Národohospodářské fakulty Miroslava Ševčíka za uspořádání další přednášky o dezinformacích. Tento týden vzbudilo jejich nevoli pozvání Radima Panenky, dvorního novináře prezidenta Miloše Zemana a zástupce šéfredaktora Parlamentních listů. Informuje Seznam Zprávy.


„Přijde nám jako provokace, že o falešných zprávách tady přednáší zrovna zástupce šéfredaktora Parlamentních listů, které Ministerstvo vnitra zařadilo na seznam webů, jež dlouhodobě sleduje kvůli šíření dezinformací,“ řekl jedna ze studentek.

Hradem oblíbený Panenka je známý jako autor tří knih rozhovorů s Milošem Zemanem – Tato země je naše, Cesta k vítězství a Dokážeme si vládnout sami. Jako novinář pak prezidenta často doprovází na zahraniční cesty.


Celý text naleznete zde

1 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
18. prosince 2018 v 11:25  

Pane Komárku, proč v České škole šíříte pochybnou politickou propagandu?

1) Co je závadného na Parlamentních listech?
2) Co je podivného na tom, že zástupce šéfredaktora Parlamentních listů byl pozván na VŠE?
3) Neměla by Česká škola spíš / také protestovat proti seznamům údajně lživých webů pocházejícím z ministerstva vnitra, proti tendenčně propagandistické zprávě BIS atd.?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.