Ředitel gymnázia, který psal o „Zemanech“ v kompostu, dostal namísto pokuty rekordní odměnu

čtvrtek 22. listopadu 2018 ·

Případ ředitele teplického gymnázia Zdeňka Bergmana, který v říjnu na Facebooku poslal v nadsázce vzkaz školníkovi, aby zahrabal do kompostu školní portréty prezidenta Miloše Zemana, má nečekaný závěr. Někteří krajští radní chtěli ředitele potrestat a odebrat mu odměny. Nakonec ale vedení kraje řediteli schválilo půlroční odměnu ve výši 95 tisíc korun. Informuje Seznam Zprávy.


Zdeněk Bergman (gymtce.cz)
„To je milé překvapení. Je to nejvyšší odměna, jakou jsem kdy dostal,“ zareagoval pro Seznam na zmíněnou částku ředitel gymnázia Zdeněk Bergman.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.