Přednášky pro střední školy: Práce a studium v zahraničí, dobrovolnictví

středa 31. října 2018 ·

„Jak mohu pracovat nebo studovat v zahraničí? Jaké mám možnosti jako dobrovolník?“, k těmto tématům pořádá Národní informační centrum pro mládež bezplatné přednášky na středních školách.

Další informace a publikace k tématům naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
31. října 2018 v 11:45  

seďte na zadku doma a učte se,v dnešním světě na vás nic dobrého nikde nečeká

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.