On line seminář 4.10.: Svobodný software ve výuce i mimo ni

středa 3. října 2018 ·

V průběhu webináře představí lektor Vlastimil Ott software s volnou licencí, který je užitečný do výuky, nebo pro osobní využití učitelem. Předvede komunikační nástroje, multimédia, robota, ukáže, jak ztvárnit kreativní nápady.


Cíle setkání:

• seznámit pedagogy s volně dostupným softwarem, který mohou využít ve výuce svého předmětu nebo pro svou osobní agendu či přípravu na hodinu,
• seznámit pedagogy s katalogy softwaru, v nichž si mohou software vyhledávat podle kritérií.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 4. 10. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Setkání je určeno:

• učitelům prvního i druhého stupně základních škol,
• učitelům všech typů středních škol,
• vedoucím zájmových kroužků,
• vedení škol,
• ICT pracovníkům ve školství.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.